Nogometna utakmica HRVATSKA – SLOVAČKA

HRVATSKA – SLOVAČKA
Osijek, stadion Gradski vrt,

11. listopada u 20:45 sati

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrati će dana 11. listopada kvalifikacijsku nogometnu utakmicu protiv reprezentacije Slovačke za odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvo. Utakmica će se odigrati u Osijeku na stadionu Gradski vrt s početkom u 20:45 sati.

Pozivamo članove Udruge koji žele prisustvovati navedenoj utakmici da se jave u Udrugu radnim danom od 10 do 14 sati do 6. listopada (srijeda) 2021. godine na 098/465-749.

SVE OSOBE KOJE DOLAZE NA STADION SA SOBOM TREBAJU IMATI EU DIGITALNU COVID POTVRDU. Za osobe koje nisu cijepljenje biti će osigurani punktovi za testiranje u krugu stadiona za koje trošak svatko snosi za sebe.

Ne priznaju se potvrde o cijepljenju, rezultati testova ili potvrde o preboljenju, već isključivo EU digitalna Covid potvrda

.

Punkt za testiranja bit će otvoren na sjevernom ulazu Sportske dvorane Gradski vrt u sljedećim terminima:

Nedjelja, 10. listopada: od 12 do 20 sati (po cijeni od 50 kn po osobi)
Ponedjeljak, 11. listopada: od 12 do 20 sati (po cijeni od 70 kn po osobi)