Uključimo se svojim sudjelovanjem na donatorsku večer!

U ovo divno adventsko vrijeme mira i nade, okrenimo se našim najdragocjenijima.
Postoji priča o dvije mlade djevojke, dvije heroine, mladoj violinistici Ani koja za ostvarenje snova treba novu violinu i hrabroj Mariji, rođenoj s cerebralnom paralizom, čija mobilnost i kvaliteta života ovisi o zamjeni dotrajalog skalamobila.

Tim nakanama Inicijativa Za daroviti i senzibilni Zagreb, nastala suradnjom udruga Ljubav na djelu (Udruga roditelja djece oboljelih od malignih bolesti), Trisomija 21 (Udruge za sindrom Down) i 100%-tnih hrvatskih ratnih vojnih invalida I. skupine te brojnih javnih osoba i volontera, organizira donatorsku večer koja će se održati 18. prosinca, 2019. u Hotelu International, s početkom u 20 sati. Voditelj programa Lejdi Oreb.

Postoji priča i o društvu koje potiče svoje najbolje pojedince, jer samo oni mogu stvarati dodanu vrijednost, mijenjati svijest i razvijati društvo. Učinimo i hrvatsko društvo takvim!
Otvorimo svoja srca i napravimo iskorak!

Pridruži se i ti darovitom i senzibilnom Zagrebu!

Marija i Ana zaslužuju našu podršku!