Nogometna utakmica

Varaždin, stadion Varteks

11.06.2019. (utorak)

20:45 sati

Pozivamo članove Udruge 100%-tnih HRVI I. skupine koji su zainteresirani za prijateljsku nogometnu utakmicu između Hrvatske i Tunisa koja će se igrati u Varaždinu  11.06.2019. (utorak) sa početkom u 20.45 sati da se jave na e-mail Udruge do ponedjeljka 03.06.2019. do 9 sati.

Za članove Udruge koji hodaju, osigurana su mjesta na tribini Istok. Kako nam nije poznat broj ulaznica koje će biti odobrene s obzirom da će on ovisiti o broju prijava predstavnika ostalih braniteljskih Udruga. Redoslijed podjele ulaznica, ovisan o broju koji će biti odobren, po vremenu prijave na e-mail.

Za članove Udruge koji se kreću u invalidskim kolicima i pratnju osigurana su posebna mjesta na stadionu.