Nogometna utakmica HRVATSKA – SENEGAL

Osijek, Gradski vrt

08.06.2018 (petak)

18:00 sati

Pozivamo članove Udruge 100%-tnih HRVI I. skupine koji su zainteresirani za nogometnu utakmicu između Hrvatske i Senegala koja će se igrati u Gradskom vrtu u Osijeku 08.06.2018. (petak) sa početkom u 18. sati da se jave na e-mail udruge sa slijedećim podacima za člana Udruge i osobu u pratnji (IME, PREZIME, OIB) do utorka 05.06.2018. u 12 sati.

Za članove Udruge u invalidskim kolicima osigurano je 10 ulaznica + jedna osoba u pratnji za svakog člana Udruge. Redoslijed podjele ulaznica po vremenu prijave na e-mail.

Za članove Udruge koji hodaju, tribina ISTOK, nije nam poznat broj ulaznica koje će biti odobrene s obzirom da će on ovisiti o broju prijava predstavnika ostalih braniteljskih Udruga. Redoslijed podjele ulaznica, ovisan o broju koji će biti odobren, po vremenu prijave na e-mail.