Karte za utakmicu

Obavještavamo članove Udruge da je za nogometnu utakmicu A reprezentacije Hrvatska-Grčka, koja se igra u četvrtak, 09.11.2017.  godine sa početkom u 20,45 sati u Zagrebu, na stadionu Maksimir, HNS osigurao određeni broj ulaznica za hrvatske branitelje na tribini istok.

Za hrvatske branitelje koji su 100% HRVI I. skupine, te se za kretanje koriste invalidskim kolicima i imaju pratnju, HNS je osigurao posebna mjesta na stadionu, a također su osigurana i parkirna mjesta.

Kako bi se na vrijeme osigurale ulaznice, molimo Vas da nam najkasnije do petka 03.11.2017. godine do 12,00 sati,  na e-mail: udruga.100-tnih.hrvi.i.skupine@os.t-com.hr

dostavite Vaše osobne podatke kao i osobne podatke osobe u pratnji obzirom da su karte personalizirane i nisu prenosive na drugu osobu.

Podaci koji su potrebni su: ime, prezime i OIB

Za sve ostale potrebne informacije obratite se na: 098/465-749.